MONTÁŽNÍ DĚLNÍK kabelových svazků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EDYMAX SE hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - montážní dělník kabelových svazků.

Informace o pracovním místě: - Práce s komponenty pro automobilový průmysl - Výroba kabelových svazků - Práce na 2 směny (ranní, odipolední) Požadujeme: - Minimálně SOU (výuční list) nebo praxi v oboru - Manuální zručnost - Logické myšlení - Praxe ve výrobě výhodou Nabízíme: - Mzda od 15.000Kč - Dotovaná strava - Pravidelné zálohy do první celé výplaty - Příspěvek na ubytování - Vstřícné jednání a péči koordinátora Hlaste se prosím osobně, volejte nebo zašlete životopis na ADRESA: Edymax SE, Sokolovské nám. 259/19, Liberec- Staré Město 460 01 TEL : kontakt, email: kontakt

Společnost

EDYMAX SE

Lokalita pracoviště

Svárovská 698, 463 03 Stráž nad Nisou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDYMAX SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDYMAX SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému