SAMOSTATNÝ OBCHODNÍ REFERENT/KA, ASISTENT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Apollo Metal, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - samostatný obchodní referent/ka, asistent/ka.

Pro žárovou zinkovnu a kovovýrobu v Libereckém kraji, okres Česká Lípa hledáme vhodného uchazeče/-ku na pozici: Samostatný obchodní referent/-ka, asistent/-ka Pracovní náplň: o samostatné obchodní jednání u zákazníků o práce se zákazníky, získávání zakázek pro žárovou zinkovnu a kovovýrobu o zpracování nabídek, kalkulace cen, obchodně technické služby zákazníkům o péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků o komunikace a spolupráce mezi středisky kovovýroby, zinkovny a expedice, partnerským závodem žárové zinkovny a práškové lakovny v Zittau, BRD o řešení zákaznických reklamací Požadujeme: o SŠ/VŠ vzdělání technického směru o zkušenost na obchodní pozici vítána o zkušenosti a znalosti v oblasti hutní výroby, kovovýroby, chemického průmyslu velkou výhodou o znalost NJ podmínkou o organizační, komunikační schopnosti a obchodní talent o flexibilita, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení o řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat v regionu Nabízíme: o dobré platové ohodnocení (cca 23 000 Kč/měsíc brutto + prémie, dle výsledků) o zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování) o nástup ihned, zaškolení o mobilní telefon

Lokalita pracoviště

Brniště 49, 471 29 Brniště, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Apollo Metal, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Apollo Metal, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému