Obsluha laseru na perforaci tkanin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PŘÍHODA s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha laseru na perforaci tkanin.

Místo výkonu práce: Za Radnicí 486 a Wilsonova 579, Hlinsko v Čechách Vhodné pro muže i ženy, jde o fyzicky nenáročnou práci v čistém prostředí, nástup dle dohody. NÁPLŇ PRÁCE: zadávání perforací do počítače, zakládání tkanin do stroje, kontrola výstupu a evidence zpracovaného materiálu. POŽADUJEME: ovládání PC, spolehlivost, pečlivost a zejména zodpovědnost, přizpůsobení se směnování, logické myšlení a schopnost výpočtů (geometrie základní školy) NABÍZÍME: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, půlroční prémie První kontakt učiňte prosím osobně na adrese: Za Radnicí 476, Hlinsko v Po-Pá 8-15hod.

Společnost

PŘÍHODA s. r. o.

Lokalita pracoviště

Za Radnicí 476, 539 01 Hlinsko v Čechách 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 105 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PŘÍHODA s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PŘÍHODA s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému