Asistent/ka jednatele - sekretariát

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTERFRACHT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka jednatele - sekretariát.

Pracoviště: Kateřinská č.p. 86/11, Olomouc. Nástup ihned. Vhodné i pro absolventy. Česká spediční firma s mezinárodní působností INTERFRACHT s.r.o. hledá kandidáta na pozici "Asistent/ka jednatele - sekretariát" Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - Dva světové jazyky na komunikativní úrovni PODMÍNKOU (nejlépe - angličtina, němčina) - Další světové jazyky výhodou - Spolehlivost, flexibilitu - Pečlivost a samostatnost - Dobrou uživatelská znalost MS Office, Outlook Nabízíme: - Pracovní místo v centru Olomouce - Služební mobil - Po zapracování služební vozidlo - Stravenky - Možnost navštěvovat zdarma jazykové kurzy - Prémie, 13. či 14. plat dle výsledků - Plat 20 000 - 30 000 Kč včetně prémií Náplň práce: - Organizování firemních akcí, večírků, akcí pro zákazníky, vedení diáře ředitele, koordinace schůzek, organizace účasti firmy na mezinárodních komoditních burzách. - Zařizování služebních cest, tuzemských i zahraničních. Logistické zpracování, objednávky letů, vlaků, hotelů apod. - Komunikace se zákazníky i dodavateli - telefonicky, mailem, osobně. - Péče o firemní návštěvy. - Vyřizování administrativních úkonů a administrativní agendy. Evidence firemní korespondence. - Chod recepce a chod kanceláře. - Objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb. - Zajišťování běžné údržby firemních vozidel prostřednictvím smluvních partnerů. - Vedení databáze zákazníků a obchodních partnerů. - Kontrola docházky zaměstnanců. - Objednávky firemních prospektů, reklamních předmětů, bannerů apod. - Zajišťování celkového chodu společnosti - režijní nákupy. Strukturovaný životopis nejlépe s fotografií zasílejte POUZE na kontakt.

Společnost

INTERFRACHT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 86, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERFRACHT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERFRACHT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému