hlídač, strážný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKO 69, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - hlídač, strážný.

místo výkonu práce:Březinova cesta č.p. 192/1, 412 01 Litoměřice 1 Náplň: - hlídání stavebních strojů na železničních stanicích v regionu Čechy - nepravidelná pracovní doba podle objednávek zakázníka Požadujeme: - dokončené základní vzdělání - výpis z rejstříku trestů - ŘP - B, řidičské zkušenosti (možné jízdy s přívěsem) - absolutní spolehlivost v nástupu do služby - schopnost práce v nočních hodinách - profesní kvalifikace strážný výhodou, ne podmínkou - schopnost dorazit na místo určení, dobrá orientace - vhodné pro OZP Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - vozidlo ke služebním cestám, případně obytné auto - možnost služby s vlastním psem - nástup ihned nebo po dohodě - zákonné příplatky za noční, víkendy a svátky - cestovní náhrady (stravné) - úvazek min. 30 h/týden - možnost přivýdělku i na jiných akcích na dohodu o provedení práce - mzda od 75 Kč/h První kontakt zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Společnost

OKO 69, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Březinova cesta 192, 412 01 Litoměřice 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKO 69, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKO 69, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému