Technologové

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPEL Manufacturing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - technologové.

Požadujeme: odpovědnost za technicko-organizační přípravu výroby, správa technické dokumentace k jednotlivým výrobkům, kontakt se zákazníkem a zpracování jednotlivých návrhů technického řešení výrobků, přímý kontakt s výrobou a příprava technologických postupů ve výrobě. Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, uživatelskou znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (čtení technické dokumentace), odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce. Pracovní zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Nabízíme: silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti, samostatnou a tvůrčí práci, profesní růst a pravidelné vzdělávání, odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní a příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí. Kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Lokalita pracoviště

Třídvorská 1371, 280 02 Kolín 2 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPEL Manufacturing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPEL Manufacturing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému