Koordinátoři projektů CAD/PDM v Technickém vývoji ŠKODA AUTO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EngiTec Office s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici - koordinátoři projektů cad/pdm v technickém vývoji škoda auto.

Místo výkonu práce: Areál ŠKODA AUTO Technický vývoj Dalovice, ul. U Zastávky Prvotní kontakt: telefonicky: kontaktnebo emailem: kontakt Koordinace a podpora vývoje metodik pro práci s konstrukčními a vývojovými systémy, vývoj nadstandardních aplikací v oblasti tech.vývoje ŠA Požadavky: - zkušenost v oblasti CAD procesů a orientaci v CAD/PDM prostředí - odborné know-how definované jako uživatelská znalost SW aplikace: Catia V5, CONNECT, KVS - správa dat, výkresů, HP PALM, Windows, Office - orientace ve vývojových procesech Technického vývoje Škoda Auto, zkušenosti s managementem projektu - schopnost aktivní komunikace v cizím jazyce (německy nebo anglicky). Požadovaná znalost je na úrovni Evropského referenčního rámce B2. Komunikace se zahraničními partnery a pracovníky. - orientace na zákazníka (příjemné vystupování, odpovídající vzhled, spolehlivost, samostatnost) - samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost Nabízíme zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející se oblasti vývoje prostředků pro podporu vývoje nových produktů. Vhodné pro IT specialisty orientované na konstrukční software ve strojírenství. Mzdové podmínky podle zkušeností a praxe. Nástup dle dohody.

Společnost

EngiTec Office s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dalovice, Dalovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EngiTec Office s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EngiTec Office s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému