PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PEČOVATEL/-KA)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov U Biřičky hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - pracovník/-ice v sociálních službách (pečovatel/-ka).

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PEČOVATEL/-KA) - PP na dobu určitou 8 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz - Požadujeme: min. základní vzdělání, bezúhonnost - Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, profesní růst, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení - V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte v době 7.00 - 15.00 h. na tel. kontakt, (Mgr. Eva Lokvencová), nebo zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Domov U Biřičky

Lokalita pracoviště

K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové 8, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 670 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov U Biřičky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov U Biřičky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému