Pracovník/ice v sociálních službách - terénní pracovník/ice pečovatelské služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pracovník/ice v sociálních službách - terénní pracovník/ice pečovatelské služby.

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mail: kontakt, případně kontaktujte personální oddělení paní Kosovou na tel. kontaktnebo kontakt. Místo výkonu práce - Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace U Dubu č.p. 1562, 431 11 Jirkov 1 Požadavky: Kvalifikační předpoklady - ukončené střední vzdělání s výučním listem - odborná způsobilost dle zákona č.108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách - znalost cílové skupiny - specifika práce se seniory a handicapovanými dětmi - práce s PC Osobnostní předpoklady - flexibilita, schopnost rozhodovat, spolehlivost, zodpovědnost, empatie, vstřícnost, pečlivost, ochota vzdělávat se, komunikační dovednosti Ostatní - zdravotní způsobilost - trestní bezúhonnost - řdičský průkaz skupiny B - aktivní řidič Nabízíme: zodpovědnou činnost u důveryhodného zaměstnavatele, kolegiální a přátelskou atmosféru, odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity, možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání, plat na plný pracovní úvazek od 12 430,- kč - 13 970,- Kč dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. podle dosažené kvalifikace a praxe + osobní ohodnocení + odměny, práci v denním nerovnoměrně rozvrženém provozu, nástup možný ihned na dobu určitou, pak prodloužení

Společnost

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

U Dubu 1562, 431 11 Jirkov 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 430 - 13 970 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému