Personalista/tka Junior/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - personalista/tka junior/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: Náplň práce: - Nečeká Vás jen teoretické školení, ale ihned vplujete do praxe - Budete mít svého mentora, který Vás zaučí - Dostanete na starost hned svou pozici, na které se vše naučíte - Čeká Vás nábor zaměstnanců na různorodé pozice (od různých asistentek, přes obchodníky, lékaře až po ředitele) - Budete se učit nejnovější metody v personalistice - Samozřejmě Vás čeká i trocha té administrativy Požadavky: - Důležité je umět najít ty správné lidi a nebát se je následně oslovit - Být komunikativní a flexibilní - Být kreativní - nové nápady jen uvítáme - Mít SŠ vzdělání s maturitou - Být pečlivý a mít tah na branku - Mít řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - Práci v přátelském kolektivu - Zajímavé finanční ohodnocení - Naučíme tě to nejdůležitější pro práci personalisty - Pokud budeš šikovný/á, můžeš kariérně růst nebo se vyprofilovat na jinou pozici - Čekají tě i neformální aktivity (chodíme třeba rádi do přírody) - Naše práce je velmi různorodá

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému