DĚLNÍCI - OPERÁTOŘI NA VÝROBNÍ LINCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZ EIKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - dělníci - operátoři na výrobní lince.

Nástup ihned. I ABSOLVENT. Životopisy zasílat na e-mail: kontakt. Práce na výrobní lince při výrobě termostatů. Požadavky: práce v třísměnném provozu, jedná se o manipulaci s drobnými součástkami, spolehlivost, ochota učit se novým věcem. PD: Po-Pá: 6:00-14:00 hod, 14:00-22:00 a 22:00-6:00 hod. Doba určitá s možností prodloužení. Odměňování:mzda+výkonová složka+možnost čerpáni volitelných benefitů. Dotované stravování. Příspěvky na sportovní aktivity. Pracoviště: Průmyslová 5, Prostějov

Společnost

CZ EIKA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 3143, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ EIKA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZ EIKA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému