OSOBNÍ ASISTENT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - osobní asistent/ka.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú. - pracoviště Lanškroun Lanškroun-Vnitřní Město, 563 01 Lanškroun PRACOVNÍ DOBA: 20 hodin týdně - Pondělí až pátek 7:00-11:00 V případě zájmu kontaktujte paní Štochlovou telefonicky na čísle kontakt, kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú.

Lokalita pracoviště

Lanškroun, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Středisko sociálních služeb Salvia, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému