Pracovník/ce provozního oddělení - realizace pronájmu motorových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Czechocar, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v půjčovnách - pracovník/ce provozního oddělení - realizace pronájmu motorových vozidel.

Životopisy přijímáme pouze e-mailem na: kontakt, protože je třídíme a následně vybíráme uchazeče pouze na centrále v Praze. Osobní návštěva na pobočce není možná bez předchozí domluvy na telefonu: kontakt. Jedná se o práci na DPČ s možností rozšíření na HPP. Renomovaná dopravní společnost se sídlem v Praze 4 (Kongresové centrum) přjme vodoucího pracovníka do své pobočky v Plzni. Požadujeme: ŘP sk. B - dobré řidičské zkušenosti, zvládnutí základních administrativních úkonů, dobrá znalost AJ, znalost práce s PC, časová flexibilita.

Společnost

Czechocar, a.s.

Lokalita pracoviště

U Borského parku 2791, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Czechocar, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Czechocar, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému