Odborní prodejci plastových granulátu s PRAXÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GOLDIMAX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - odborní prodejci plastových granulátu s praxí.

PODMÍNKA: - řidičský průkaz skupiny B, atkivní řidič podmínkou! -orientace a zkušenosti v oboru podmínkou! -minimální praxe 10 a více let v oblasti plastových granulátu -vzdělání SŠ/VŠ -časová flexibilita NABÍZÍME: -firemní automobil i pro soukromé účely -firemní mobil -notebook NÁPLŇ PRÁCE: -aktivní prodej plastových granulátů obchodním firmám nebo zpracovatelům plastů a výrobcům -aktivní vyhledávání nových odběratelů v oblasti plastových granulátů Nástup možný ihned Tato pozice je na HPP s 3 měsíční zkušební dobou a následně na neurčitou dobu. V případě zájmu a splnění kritérií o tuto pozici zašlete životopis s průvodním dopisem na níže uvedený e-mail kontakt V případě nesplnění požadavků na tuto pozici nás prosím nekontaktujte!!!

Společnost

GOLDIMAX s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smetanova 1912, 737 01 Český Těšín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOLDIMAX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GOLDIMAX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému