Elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VCES a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektromontér.

NÁPLŇ PRÁCE: * montáž a opravy komplexní elektroinstalace vč. přezkoušení vodičů před montáží * montáž elektrické instalace do ohebných hadic, rour a lišt vč. osazování krabic všech druhů a typů * zapojování instalace * montáž silových kabelů l KW, přístrojů do 10 A, spínačů, zásuvek, vidlic, jističů, ovladačů, přepínačů, relé, transformátorů, rozvaděčů * montáž usměrňovačů elektrospotřebičů a svítidel * zkoušky elektroinstalace po dokončení a provádění výchozích revizí HLEDÁME: * kandidáty s výučním listem v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo absolvent čtyřletého studijního oboru, příp. mechanik silnoproudých zařízení, ideálně s praxí * držitele osvědčení o odborné způsobilosti pro činnosti určené vyhl. 50/1978 Sb. * aktivní řidiče (s ohledem na práci v různých regionech ČR) * spolehlivé a precizní kolegy s vysokým pracovním nasazením a odpovědným přístupem k práci TERMÍN NÁSTUPU: * možné ihned Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení/změny na dobu neurčitou NABÍZÍME: * výhody sociálního programu vč. 25 dnů dovolené, možnosti čerpání volna na dobrovolnické činnosti a další * příspěvek na stravování * práci na plný úvazek * mzdové ohodnocení brutto 18.000 - 23.000 Kč/měsíc MÍSTO PRACOVIŠTĚ: * aktuálně lokalita Prahy * stavby společnosti v rámci ČR

Společnost

VCES a.s.

Lokalita pracoviště

Na Harfě 337, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VCES a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VCES a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému