Administrátor IT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost XH CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - administrátor it.

Požadované dovednosti: - analytické schopnosti - řidičský průkaz "B" - znalost síťových technologií a TCP/IP protokolu - zkušenost s administrací serverů OS Linux (CentOS, Debian) - základní znalosti skriptování, HTML, CSS, XML, PHP, JavaScript, MySQL/PgSQL - analytické schopnosti - manuální zručnost - ochotu a schopnost učit se nové věci - komunikativnost Jazykové znalosti: Angličtina - pasivní Poznámka k volnému místu: - zkušenosti v oblasti virtualizace (OpenVZ,KVM, XEN, VMWARE) - zkušenost s administrací serverů Windows - znalost LDAP, AD Nabízené výhody: notebook, automobil, podnikové stravování. Vhodné pro absolventy středních škol.

Společnost

XH CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Koterovská 149, 326 00 Plzeň 26, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti XH CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost XH CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému