Administrativní pracovníci v automobilovém průmyslu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Filipa, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovníci v automobilovém průmyslu.

Místo výkonu práce: Průmyslová, 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(po-pá 9-16 hod.) nebo emailem: kontakt Popis práce: - administrativní odbavení nákladních vozidel při výjezdu z areálu - převzetí telematiky od řidiče a kontrola její funkčnosti - systémové ukončení přepravy - potvrzení transportních dokladů - práce se systémem v PC Požadujeme: - samostatnost - odpovědnost - pokročilou znalost práce na PC - logické myšlení (rychlé porozumění firemního systému) - cizí jazyk NJ/ AJ - základy (výhodou) Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 40 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem, čtvrtroční odměny, po půl roce 5 týdnů dovolené.

Společnost

Filipa, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kosmonosy, Kosmonosy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Filipa, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Filipa, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému