Jsme česká agentura, působící především ve Východních Čechách. Hledáme lidem práci a firmám zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. Detailně známe zdejší trh práce, což nám umožňuje efektivně a rychle reagovat. Jistě oceníte profesionální a individuální přístup našeho týmu personalistů, kteří nabízí i poradenskou činnost při hledání a výběru práce.

Konstruktér - elektrotechnik

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pojďte pracovat k ryze české společnosti s tradicí od roku 1894. Právě teď hledají vhodného kandidáta na pozici „Konstruktér - elektrotechnik“. Nástupní plat dle zkušeností, cca 25 000 – 30 000 Kč, profesní růst

Pojďte pracovat k ryze české společnosti s tradicí od roku 1894. Právě teď hledají vhodného kandidáta na pozici „Konstruktér - elektrotechnik“.

Náplň Vaší práce:

  • práce s technickou dokumentací
  • vývoj a konstrukce elektrických systémů
  • provádění revizí přístrojů
  • navrhování technických řešení

Co se od Vás očekává:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru – elektro
  • odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 7 a 10
  • znalost slaboproudu a silnoproudu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/-ka
  • znalost Aj a praxe na odborné pozici výhodnou

Co Vám nabízíme:

  • práce na HPP
  • nástupní plat dle zkušeností, cca 25 000 – 30 000 Kč
  • profesní růst

Pozice vhodná též pro absolventy.

Společnost

FORCE TRADE s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2013
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Královéhradecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Konstruktér

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou - Energetika a sítě

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému