Asistent/ka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953 hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent/ka pedagoga.

Vhodné i pro OZP!!! Absolvent vzdělávacího programu pro asistenty pedagoga. Jedná se o asistenta pro žáka se speciálními vzdělávacími potřebami a poruchou chování. V případě zájmu zasílat životopis na email kontakt nebo volat na tel. č. kontakt

Společnost

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

Lokalita pracoviště

Plynárenská 2953, 415 01 Teplice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 610 - 19 170 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému