POMOCNÝ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Hrabyně hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - pomocný pracovník, pracovnice.

ZŠ, místo je zřízeno pro OZP 2. a 3. stupně invalidity. Spolehlivost, pružnost, zručnost, znalost zahradní techniky, obsluha vysokozdvižného vozíku a ŘP sk. B výhodou. Náplň práce: v dílnach se vykonávají sedavé práce jako montážní, demontážní, kompletační, a technické služby v podobě sečení trávy a úklid sněhu. Mzda 10 000 Kč, 1-směnný provoz, pracovní smlouva nebo dohoda o provedení práce na dobu určitou do 31.12.2016, možno i zkrácený úvazek - 4- 6 hodin/denně, pracoviště: Charita Hrabyně, nástup dle dohody. KO: Mudra Judita, tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

Charita Hrabyně

Lokalita pracoviště

Hrabyně 212, 747 67 Hrabyně 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Hrabyně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Hrabyně o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému