Mistr údržby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BRANO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - mistr údržby.

Místo výkonu práce: Rakovník Náplň práce: vedení pracovníků údržby v elektro i strojní oblasti - řízení, hodnocení, školení podřízených pracovníků; prosazování a kontrola dodržování technologických postupů, zásad BOZP, EMS; systém jakosti, ekologie; organizace, plánování údržby strojů, zadávání zakázek; zlepšování výrobních technologií; zajištění údržby areálu a odpadového hospodářství Zaměstnanecké výhody: penzijní a životní připojištění, závodní stravování, dovolená navíc. Kontakt: Kateřina Hokeová kontakt(7:30-11:30 a 12:30-16:00), e-mailem: kontakt nebo osobně (7:30-12:30 a 12:30-16:00), případně na výběrovém řízení

Společnost

BRANO a.s.

Lokalita pracoviště

Kuštova 757, 269 01 Rakovník 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRANO a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BRANO a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému