Pracovník v sociálních službách v domově pro osoby se zdravotním postižením

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Maxov hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách v domově pro osoby se zdravotním postižením.

Domov Maxov, příspěvková organizace v Horním Maxově hledá zaměstnance na HPP na místo pracovníka v sociálních službách a pracovníka v sociálních službách na pozici vedoucího pracovního týmu v nepřetržitém provozu. Více informací o organizaci na kontakt. Pracovní poměr je na dobu určitou do 1 roku s možností prodloužení a předpokládaný datum nástupu - dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis, na místo vedoucího pracovního týmu zašlete s životopisem motivační dopis na e-mail: kontakt, kontakt nebo na adresu: Domov Maxov, Horní Maxov 181, 468 71 Lučany nad Nisou. Domov Maxov si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených zájemců a výběrové řízení zrušit bez udání důvodu.

Společnost

Domov Maxov

Lokalita pracoviště

Lučany nad Nisou 181, 468 44 Josefův Důl, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 350 - 17 060 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Maxov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Maxov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému