Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník/ce v sociálních službách.

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Náplň práce: - poskytování přímé obslužné péče osobám v domově pro seniory, což obnáší pomoc při nácviku jednoduchých denních činností; pomoc při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s pomůckami a prádlem; pomoc při udržování čistoty a osobní hygieny; pomoc při podpoře soběstačnosti; pomoc při zvládání sebeobsluhy; aktivizace seniorů; zajišťování volnočasových aktivit aj. Požadujeme: - Výpis z rejstříku trestů - nutný Nabízíme: - podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr.Lenky Olivové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt - telefonicky na čísle kontakt - osobně na adrese místa výkonu práce - po telefonické domluvě!!!! Místo výkonu práce: Domov pro seniory Tovačov,Nádražní č.p. 94, 751 01 Tovačov

Společnost

Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Nádražní 94, 751 01 Tovačov (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 670 - 16 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému