Asistent/ka prodeje - export

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost S&K LABEL spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje - asistent/ka prodeje - export.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. (pracovní dny 8-16 hod.) " denní komunikace se zákazníky " spolupráce s oblastním manažerem ve svěřeném regionu " tvorba kalkulací a cenových nabídek " sledování skladových zásob u svěřeného sortimentu " sledování pohledávek " aktivní spolupráce na řízení neshod a reklamací Nabízíme: " práci na plný úvazek ve stabilní společnosti " vysokou úroveň zaučení " samostatnou a odpovědnou práci " jistotu stabilního zaměstnání " příjemné pracovní prostředí " motivující platové ohodnocení + bonusy Požadujeme: " středoškolské vzdělání s maturitou " NJ / AJ komunikativně " praxe na obchodním odd. nebo na obdobné pozici výhodou " technické myšlení " samostatnost při řešení svěřených úkolů " komunikativnost, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, stravenky, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu, vzdělávání, školení, možnost pracovního postupu. Místo výkonu práce: Blanenská 1860, 664 34 Kuřim

Společnost

S&K LABEL spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Blanenská 1860, 664 34 Kuřim, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti S&K LABEL spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost S&K LABEL spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému