Pracovník/ce call centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bc. Jan Dresler hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - pracovník/ce call centra.

Pracoviště: Wellnerova č.p. 1215/3a, Olomouc. Aktivní komunikace s klienty. Poskytování základních informací. Předání klientů poradcům, účast na školeních a poradách. Obsluha systému CRM - systém správy kontaktů a klientů. Příjemné vystupování. Zam. výhody: možnost vzdělání, proškolení, zázemí stabilní firmy. Své životopisy zasílejte na výše uvedený email. Telefonický kontakt je možný v pracovní dny od 9:00 - 17:00 hod. Osobní kontakt je možný na adrese Wellnerova č.p. 1215/3a, Olomouc.

Společnost

Bc. Jan Dresler

Lokalita pracoviště

Wellnerova 1215, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bc. Jan Dresler výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bc. Jan Dresler o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému