Prodavač/ka - mechanik/mechanička jízdních kol

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schindler, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodavač/ka - mechanik/mechanička jízdních kol.

Dynamicky se rozvíjející firma hledá mechanika/mechaničku - prodavače/prodavačku do své nově vznikající cykloprodejny v Pardubicích. Požadujeme: Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů. Prokazatelné zkušenosti se servisem jízdních kol, praxe v cykloodvětví výhodou. Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka. Manuální zručnost. Základní znalost práce s PC. Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování. Vyučen, středoškolské vzdělání. Náplň práce: Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně. Příprava a montáž jízdních kol. Servis a oprava jízdních kol. Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem.Podíl na organizaci a chodu prodejny Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, pevná mzda + motivační složka dle dosažených výsledků. Zaměstnanecké benefity (plně hrazené stravenky, zaměstnanecké slevy). Průběžné vzdělávání. Plný pracovní úvazek. Platové ohodnocení: hrubá mzda 18.000,-Kč - 22.000,-Kč. Nástup od: 1.10.2016 Zaměstnanecké výhody: Stravenky Průběžné vzdělávání Zaměstnanecké benefity První kontakt e-mailem.

Lokalita pracoviště

Labský Palouk 495, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schindler, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schindler, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému