VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚTVARU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vodňanská drůbež, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje - vedoucí technického útvaru.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vodňanská drůbež, s.r.o., závod Skořenice, Skořenice č.p. 135 565 01 Choceň 1 PP OD 1.11.2016 DO 30.4.2017 - 2X PRODLOUŽENÍ PO PŮL ROCE, NÁSLEDNĚ DOBA NEURČITA UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Vzdělání VŠ nebo SŠ - zaměření stavební s praxí 5 let, znalost technického zařízení budov a investiční činnost, dobrá znalost práce PC, výhoda bude znalost problematiky chlazení, zodpovědnost, komunikativnost, platný potravinářský průkaz, čistý trestní rejstřík, nástup možný od 1.11.2016 při splnění podmínek k nástupu, zaslat životopis. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: perspektivní zaměstnání u stabilní české firmy, podnikové benefity PLAT OD 23 000,- + BENEFITY DO 29 900,- + BENEFITY V případě zájmu kontaktujte paní Dobrouckou telefonicky na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt, případně osobně na provozovnu Skořenice

Lokalita pracoviště

Skořenice 135, 565 01 Choceň 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 29 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vodňanská drůbež, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vodňanská drůbež, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému