Manažer prodeje technologií

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEGA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - manažer prodeje technologií.

Hledáme specialistu na prodej technologií na čištění/demineralizaci organických i anorganických roztoků. Požadujeme: - VŠ (případně i SŠ) chemického, technického či ekonomického směru - Zkušenosti s obchodními a marketingovými aktivitami - Praxe v oblasti chemického inženýrství, procesního inženýrství či oboru biotechnologií výhodou - Zkušenost s prodejem technologických řešení výhodou - Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského jazyka výhodou - Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou - Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka - Orientace na zákaznické potřeby a marketing - Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět - Další požadavky: reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie Náplň práce a odpovědnost za: - Celosvětový prodej demineralizačních technologií a plnění plánů prodeje - Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence - Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj - Vedení obchodního případu do podpisu smlouvy - Tvorbu nabídek a jednání se zákazníky - Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu - Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti - Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů - Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích Nabízíme: - Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how" - Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje - Smluvní plat s motivujícím ohodnocením ve vazbě na dosažené prodejní výsledky - Příjemné moderní pracovní prostředí - Příspěvek na firemní stravování - Další sociální výhody Mzda: 30 000Kč -36 000Kč + další motivační složka za prodejní výsledky

Společnost

MEGA a.s.

Lokalita pracoviště

Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 36 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

21.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEGA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEGA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému