SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINU S DĚTMI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Jičín hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti sociální práce - sociální pracovník/pracovnice sociálně aktivizační služby pro rodinu s dětmi.

Stručná náplň práce: - poskytování terénní formy registrované sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, - jednání se zájemci o službu, předávání informací o nabízených činnostech, - příprava a vedení konzultací, jejich zápisy do elektronické databáze, - uzavírání dohod se zájemci o službu, - individuální plánování dle potřeb uživatelů služby, - jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, zprávy vyžádané jinými organizacemi, - intervize nebo supervize týkající se případu klienta Prosíme zájemce o práci, aby: - Zaslali profesní životopis a motivační dopis na email: kontakt (Vaše nabídky zasílejte do 15. 11. 2016) Požadujeme a očekáváme od Vás: - Vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka. - Znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb - Trestní bezúhonnost. - Komunikační a organizační dovednosti. - Velkou samostatnost a zodpovědnost. - Řidičský průkaz (skupiny B) - aktivní řidič. O přijetí, nebo nepřijetí do ústního kola výběrového řízení bude uchazeč informován emailem. Termín ústního pohovoru bude sdělen minimálně týden předem. Co nabízíme - Smlouvu na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení. - Jistotu financování z projektu Krajského úřadu Libereckého kraje na 3 roky - Dovolenou v délce 25 dní - Samostatnou organizaci práce - pružnou pracovní dobu - Služební telefon - Supervizi kontakt: e-mailem kontakt

Lokalita pracoviště

Husovo náměstí 36, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Jičín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Jičín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému