Administrátor IT infrastruktury - interní technik SW/HW

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - administrátor it infrastruktury - interní technik sw/hw.

Místo výkonu práce: Olomoucká 175, Šternberk. Náplň práce: - správa a administrace firemní sítě - samostatné řešení výpadků sítě a poruch jednotlivých prvků - návrh, realizace a správa projektů v oblasti IT infrastruktury - administrace a správa techniky pro nové zaměstnance - zajištění uživatelské podpory interním zaměstnancům, s výjimkou ERP - samostatné řešení uživatelských problémů - instruktáž a proškolování uživatelů v práci s novým HW/SW - analýza IT požadavků a návrh technického řešení Požadujeme: - znalost Windows včetně administrace - vynikající přehled v oblastech IT infrastruktury - znalost serverů, virtualizace, OS, sítí a síťových prvků včetně konfigurace a správy - znalost administrace operačního systému Linux - základní znalosti IT Security - orientace v současných IT technologiích - angličtina na komunikativní úrovni - SŠ/VŠ vzdělání - řidičský průkaz sk. B - výborné komunikační dovednosti, samostatnost, ochota cestovat, pozitivní myšlení Nabízíme: - společnost nabízí práci na zaměstnanecký pracovní poměr - plný úvazek - pro studenty možnost i částečného pracovního poměru - možnost profesního růstu - zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, stravenky, odborné a jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění, sleva na firemní produkty a další) - výše mzdy závisí na úvazku a zkušenostech uchazeče - možnost plného i zkráceného úvazku (počet hodin při zkráceném úvazku dle domluvy). Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok po nástupu s možností prodloužení na neurčito. Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém jazyce POUZE na výše uvedenou emailovou adresu.

Lokalita pracoviště

Olomoucká 1841, 785 01 Šternberk 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému