projektant elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ES PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - projektant elektro.

místo výkonu práce:Školní č.p. 2641,440 01 Louny 1 projektování v oboru elektro pro výrobu a distribuci elektrické energie VŠ nebo Š odborné vzdělání (zaměření elektro-silnoproud, energetika praxe není požadována - vhodné pro absolventy, orientace ve výkresových dokumentacích, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, komunikativnost a pohyb v terénu, zanlost práce na pC a znalost programů Word, Excel, office Outlook, bezúhonnost, znalost návrhových prostředků CAD/MicroStation výhodou, znalost AJ,NJ,RJ výhodou, znalost vyhlášek a norem souvisejících s projekční činností elektro výhodou, znalost Stavebního a Energetického zákona výhodou, znalost rozpočtovacího programu KROS výhodou, vyhláška 50/78 Sb. §10 výhodou. mzda dle praxe a výkonu + prémie (možný výdělek 35- 50000 dle odvedené práce) vhodné i pro OZP kontakt: kontakt, kontakt, kontakt, kontakt, životopis zasílejte na email: kontakt, adresa pro osobní jednání: Školní 2641 Louny

Společnost

ES PROJEKT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Školní 2641, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ES PROJEKT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ES PROJEKT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému