Vedoucí logistiky a zásobování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - vedoucí logistiky a zásobování.

VEDOUCÍ LOGISTIKY A ZÁSOBOVÁNÍ Úkoly a zodpovědnosti jsou: -organizace plynulého dodavatelského řetězce -supervize potřeb k zajištění dostupnosti produktů Pepperl + Fuchs na trhu -spolupráce s interními odděleními Pepperl + Fuchs (plánování, průběh a řízení dodavatelského řetězce) -podpora mezinárodního řízení zakázek a logistiky skupiny Pepperl + Fuchs při definovaní stanovených strategických cílů (snižování nákladů na nákup, počtu dodavatelů, …) -správa / monitorování skladování, logistiky a dopravy + zásobování -zodpovědnost za projekty v rámci oddělení logistiky a zásobování Máte tyto předpoklady? - SŠ nebo VŠ obchodního nebo technického zaměření - min. 3 roky pracovních zkušeností v oblasti logistiky a zásobování v mezinárodním prostředí - plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka (slovem i písmem) - IT znalosti: MS Office (Access), zkušenosti s ERP systémem MOVEX výhodou -komunikační dovednosti a profesionální přístup -zkušenosti s projektovým managementem Co nabízíme? -stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí -atraktivní mzdové ohodnocení -extra týden dovolené -flexibilní pracovní doba -vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy -příspěvek 1000,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění -55% příspěvek na stravu - 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity -příspěvek až 4.000,- ročně na dětskou rekreaci V případě zájmu zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: kontakt

Společnost

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 10, 541 01 Trutnov 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

2.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému