Kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka.

Místo výkonu práce: Na Mlýnici 203/5, Ostrava - Přívoz Upozornění V případě Vašeho zájmu zasílejte na uvedený e-mail životopis s motivačním dopisem a telefoním číslem. V případě našeho zájmu, Vás budeme sami kontaktovat. Informace Pracovní pozice kuchař v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem pro chronicky duševně nemocné osoby. Platové zařazení: 5. pl. třída, zařazení do stupně dle odpracovaných roků Pracovní poměr na doba neurčitou se uzavírá nejdříve po roce zaměstnání. Požadavky: o minimálně 1 roky praxe v pobytovém zařízení sociální služby,školní jídelně nebo nemocnici o znalost problematiky stravovacího provozu, výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků, výroba jídel studené kuchyně, pomocné práce v kuchyni při přípravě pokrmů o schopnost samostatné i týmové práce Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, FKSP

Společnost

Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Na Mlýnici 203, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 060 - 13 660 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému