LAKÝRNÍK - RUČNÍ A ROBOTICKÉ LAKOVÁNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost top color s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - lakýrník - ruční a robotické lakování.

LAKÝRNÍK - RUČNÍ A ROBOTICKÉ LAKOVÁNÍ, min. vzdělání vyučen, ŘP "B", znalost PC - základní NABÍZÍME: příspěvek na stravování NÁSTUP: ihned MZDA: 13 500,- Kč hrubého - nástupní mzda, po zaučení dosažitelná mzda 16 000,- Kč - 18 000,- Kč hrubého kontakt: Šperlová Martina, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

top color s.r.o.

Lokalita pracoviště

Klatovy 46, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti top color s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost top color s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému