dělník,- ce ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - dělník,- ce ve výrobě.

Náplň práce: jednoduchá obsluha strojů na svařování a lisování, zakládání dílů do strojů, vizuální kontrola hotových výrobků, dodržování výrobních postupů, evidence procesu výroby. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ!

Společnost

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ke Gabrielce 786, 394 70 Kamenice nad Lipou (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDEX NOSLUŠ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému