OBCHODNÍK PRO OBOR VÝROBA REKLAMY - region jižní Čechy a Vysočina

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FERONA THYSSEN PLASTICS, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodník pro obor výroba reklamy - region jižní čechy a vysočina.

Obchodník má na satarosti skupinu zákazníků, o které pečuje, dělá cenové nabídky, vyhodnocuje prodej, monituruje konkurenci, podílí se na marketingu. Práce je časově náročná, nutno počítat s přesčasy. Výhodou znalosti materiálů pro výrobu reklamy nebo zkušenost s pozicí obchodní zástupce.

Společnost

FERONA THYSSEN PLASTICS, s. r. o.

Lokalita pracoviště

České Budějovice, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FERONA THYSSEN PLASTICS, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FERONA THYSSEN PLASTICS, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému