strojník/strojnice, topič/-ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TermoReal s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) - strojník/strojnice, topič/-ka.

STROJNÍK/STROJNICE, TOPIČ/-KA - pracoviště v sídle a provozovnách společnosti (bazén+kotelny) v Nové Pace. V případě zájmu volejte na tel.: kontaktp. Gottstein a domluvte si osobní schůzku nebo pište na e-mail: kontakt. Požadujeme min. vyučení v příbuzném oboru, spolehlivost, pečlivost, bydliště v místě provozu velkou výhodou. Náplní práce bude obsluha a údržba nízkotlakých kotelen, strojních zařízení bazénu, zajišťování provozu těchto zařízení. Dozorce a vyprošťovač výtahů, montáž stanovených měřidel. Nabízíme stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.

Společnost

TermoReal s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nová Paka, Nová Paka, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Topič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TermoReal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TermoReal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému