Operátor/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RECUTECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - operátor/ka výroby.

Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED. Náplň práce provádí výrobní činnosti dle výrobních, technologických a montážních postupů a pokynů vedoucího směny o obsluhuje jednoúčelová automatizovaná výrobní zařízen o zodpovídá za požadovanou kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti Co od Vás očekáváme? o odborné vyučení technického zaměření o praxe na obdobné pozici min 1 roky o zkušenosti s ovládáním automatizovaných výrobních zařízení výhodou o schopnost učit se novým věcem o schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost Co Vám nabízíme? o stabilní a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející firmě o možnost rozšíření znalostí a dovedností, kariérního růstu o odpovídající finanční ohodnocení o stravenky a další benefity (kulturní a sportovní akce) o práci v čistém prostředí o za dobré nápady Vás oceníme Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené První kontakt e-mailem.

Společnost

RECUTECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradská 289, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RECUTECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RECUTECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému