Plánovač/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RECUTECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - plánovač/ka výroby.

Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED. Náplň práce provádí činnosti za účelem včasného zhotovení výrobních zakázek a pokynů vedoucího výroby o sestavuje optimální plán výroby s důrazem na dodržení termínu zakázky o provádí porovnání skutečnosti s plánem, eviduje a analyzuje příčiny odchylek a navrhuje nápravná opatření o zajištuje administrativní podporu vedoucímu výroby o zpracovává požadavky na nákup materiálu a kooperace Co od Vás očekáváme? o USO vzdělání nejlépe technického směru o praxe na obdobné pozici min 3 roky o velmi dobré logické a analytické uvažování o velmi dobrá znalost práce na PC o komunikativní znalost AJ o řidičský průkaz skupiny B o schopnost učit se novým věcem o schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost Co Vám nabízíme? o stabilní a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející firmě o možnost rozšíření znalostí a dovedností, kariérního růstu o odpovídající finanční ohodnocení o stravenky a další benefity (kulturní a sportovní akce) o práci v čistém prostředí o za dobré nápady Vás oceníme Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené První kontakt e-mailem.

Společnost

RECUTECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradská 289, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RECUTECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RECUTECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému