Pracovník/pracovnice prádelny a žehlírny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BOK & LK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - pracovník/pracovnice prádelny a žehlírny.

V případě zájmu zaslat životopis na email: kontakt, vhodní uchazeči budou pozváni k výběrovénu řízení, které se bude konat dne 16.9.2016 na adrese Chomutovská 1369, Kadaň Místo výkonu práce - BOK & LK s.r.o., BOK & LK s.r.o. prádelna, Chomutovská č.p. 1369, 432 01 Kadaň 1 Náplň práce - praní prádla, žehlení a mandlování prádla, sušení a věšení prádla, balení prádla a příprava pro expedici, úklidové práce, pracovní doba PO - PÁ 07.00 - 15.30 hod. Nabízíme - jízdní výhody

Společnost

BOK & LK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chomutovská 1369, 432 01 Kadaň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOK & LK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BOK & LK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému