Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMAILE COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci.

Místo výkonu práce: Hl.m. Praha Kontakt: Matoušková Svatava, tel.: kontakt,Po - Čt 8:00 - 16:00 hod., osobní kontakt - Po+St 8:00 - 10:00 hod. JM Consulting, Nádražní 106, Praha 5 e-mail: kontakt, Požadujeme: -výpis RT, povinné platné oprávnění na VZV s certifikátem na W1, W2, praxe vítána minimálně 2 měsíce, dobrý zdravotní stav - polohování zvedacích zeřízení pod, nsd a kolom naložených palet, plošin a beden Nabízíme: stravenky, možnost zajištění ubytování, hodnocení práce dle KPI

Společnost

SMAILE COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2018
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMAILE COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMAILE COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému