Skladníci - řidiči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEDITES PHARMA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladníci - řidiči.

Požadujeme: nejlépe platný průkaz na VZV , ŘP sk.B,C - výhodou je mít papíry a osvědčení k řízení nákladního automobilu - profesní průkaz řidiče C Náplň práce: "jednodenní pracovní cesty" pondělí až pátek. Nástup možný ihned Nabízíme: stravenky, 25 dnů ŘD, penzijní připojištění, sick day. První kontakt: telefonicky od 10 do 14 hod. kontakt, kontakt, e-mail: kontakt , osobně na pracovišti od 8 do 10 hod.

Lokalita pracoviště

1. máje 2625, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEDITES PHARMA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEDITES PHARMA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému