pojišťovací poradce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci - pojišťovací poradce.

Hledáme talentovaného kolegu/kolegyni Rozjeďte svou kariéru s námi! Kooperativa v současné době hledá pro naši kancelář ve Strakonicích talenty, kteří chtějí dělat byznys na úrovni. Nehledáme podomní prodejce, zvoniče na zvonky, či zoufalé telefonisty, volající na telefonní seznamy od A až do Z… Kooperativa je přední společností na trhu pojistných produktů s dlouholetou tradicí a více než dvěma miliony spokojených klientů. Proto potřebujeme přijmout nové kolegy či kolegyně, kteří se s námi budou o naše klienty starat. Co Vám nabízíme? *portfolio klientů do péče *nebudeme Vás nutit oslovovat Vaše kamarády a známé? *poskytneme Vám profi školení a počítačové systémy na úrovni? *naučíme Vás, jak jednat s klienty, a jak jim pomoci zajistit to, na čem jim záleží? *za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě ohodnotíme? Co od Vás očekáváme? *min SŠ vzdělání, ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC? *proaktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti? *smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí, příjemné vystupování? *praxe v pojišťovně výhodou, ne podmínkou? Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis - ty nejlepší z Vás pozveme na výběrové řízení.

Lokalita pracoviště

Palackého náměstí 87, 386 01 Strakonice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Odborní pojišťovací poradci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému