Pracovník/pracovnice chráněné dílny retro-use - pouze pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Americký fond o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v galeriích, muzeích a knihovnách - pracovník/pracovnice chráněné dílny retro-use - pouze pro ozp.

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně ÚT - PÁ 11:30 - 15:00h Požadované dovednosti: Manuálně zruční komunikativní lidé se zájmem o historii a vše, co je retro Poznámka k volnému místu: Pouze pro OZP a OZZ, nevhodné pro psychiatricky postižené. Prvotní kontakt e-mail - zašlete svůj životopis nebo sdělení, proč máte zájem u nás pracovat Více informací o projektu naleznete na kontakt a na facebooku retro-use. Práce spočívá v popisu, dokumentaci, čištění, opravě, balení a distribuci předmětů vyrobených před rokem 1989 a v komunikaci s partnerskými muzejními institucemi.

Společnost

Americký fond o.p.s.

Lokalita pracoviště

Husova 196, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Americký fond o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Americký fond o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému