Operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OFIR service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní operátoři velínů na zpracování kovů - operátor/ka.

Místo výkonu práce: Novoveská 1264/9, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu kontaktujte firmu na email. Naše firma se zabývá především kovovýrobou. Hledáme operátora/ku svářečského robota. Součástí je i montáž dílů. Požadujeme manuální zručnost. Vhodné i pro absolventy/tky. Práce není fyz. náročná. Nejprve jednosměný provoz, do budoucna dvousměnný. Zaměstnanecké výhody: stravenky Pozkušební době mzda 14.000,- Kč.

Společnost

OFIR service s.r.o.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1264, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OFIR service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OFIR service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému