Prodavač/ka občerstvení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost První jesenická farma - středisko praktického vyučování s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pouliční prodavači rychlého občerstvení - prodavač/ka občerstvení.

Lokalita: Olomouc a okolí; Galerie Moritz - prodej palačinek; areál univerzity vysokoškolských kolejí (kluby, diskotéky, kulturní akce, vánoční trhy,...) - prodej rychlého občerstvení, diskotéky (S Club); koupaliště Majetín. Možnost přivýdělku v jiných městech (Přerov, Prostějov a okolí) - prodej klobás, hot dogů, bramboráků - doprava zabezpečena. Náplň práce: - prodej a příprava rychlého občerstvení v nekrytém pojízdném stánku v atraktivním prostředí (festivaly, koncerty, diskotéky, obchodní galerie, trhy a jiné kulturní a propagační akce). - práce s mobilní prodejnou - práce s hotovostí - inkasování plateb od zákazníků Požadujeme: - potravinářský průkaz - minimální věk 18 let - komunikativnost, příjemné vystupování - přiměřená fyzická zdatnost - odpovědnost - chuť učit se novým věcem - řidičský průkaz sk. B (výhodou) není nutností - organizační schopnosti Práce je vhodná i pro zdatnější důchodce nebo osoby ZTP. Nabízíme: - práce v zajímavém prostředí (festivaly, koncerty, trhy, hody aj.) - získání nových zkušeností a dovedností - rozvoj osobnosti - mzda 90,- Kč/hod. + 10,- Kč/hod. odměna (pohyblivá složka) Kontakt je možný telefonicky, emailem nebo osobně na adrese 17 listopadu 1126/43, Olomouc.

Společnost

První jesenická farma - středisko praktického vyučování s.r.o.

Lokalita pracoviště

17. listopadu 1126, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti První jesenická farma - středisko praktického vyučování s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost První jesenická farma - středisko praktického vyučování s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému