TRENÉR/KA SPORTOVNÍ GYMNASTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gymnastika Liberec z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - trenér/ka sportovní gymnastiky.

Požaduje: - min. kvalifikaci "Trenér sportovní gymnastiky II. třídy" - min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou - AJ nebo NJ - komunikativní předpoklady - trénování všech = i laických cvičenců Nabízí: - plný pracovní úvazek - přátelské, komunikativní, až rodinné prostředí - výborně vybavená, fungující gymnastická hala = profi gym. - využívání všech sportovních možností SPORT PARKu LIBEREC - pracovní samostatnost, osobní rozhodovací zodpovědnost - celoročně sportovní i kulturní Liberec a jeho přírodní hornaté okolí - plat odpovídající kvalifikaci, praxi a výsledkům - výplata v řádném dohodnutém termínu - nástup možný ihned Životopis a kopie dokladů prokazující kvalifikace na e-mail: kontakt, tel. kontaktnebo kontakt

Společnost

Gymnastika Liberec z.s.

Lokalita pracoviště

Jeronýmova 570, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gymnastika Liberec z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gymnastika Liberec z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému