Technik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Colmark trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - technik/čka.

Pracovní náplň: - zpracovávat světelně technické návrhy a projekty pro zákazníky (architekty, projektanty, investory) - navrhovat alternativní řešení světelně technických projektů z hlediska energetické úspornosti a návratnosti investic - konzultace a poradenství u zákazníků - vytvářet technické popisy svítidel, spolupracovat na tvorbě marketingových aktivit - spolupracovat na přípravě prezentací pro zákazníky a při uvádění nových výrobků na trh Požadujeme: - SOU,SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro - základní znalost programů AutoCAD - znalost softwarové aplikace pro profesionální projektování osvětlovacích systémů DIALux a RELUX - komunikativnost, spolehlivost a loajalitu - samostatnost a časovou flexibilitu - ochotu cestovat - anglický jazyk výhodou Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - příjemné a motivační pracovní prostředí - možnost cestovat - Pracoviště: Zábřeh na Moravě - Nástup ihned Zaměstnanecké výhody: možnost jazykových kurzů, stravenky. Vhodné i pro absolventa. Kontakt: e-mailem, zašlete životopis.

Společnost

Colmark trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Křtaltě 962, 789 01 Zábřeh, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Colmark trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Colmark trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému