Kvalif. učitel/ka ZŠ, aprobace český jazyk, nejlépe s hudební výchovou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol - kvalif. učitel/ka zš, aprobace český jazyk, nejlépe s hudební výchovou.

Místo výkonu práce: Zbiroh, Muchova č.p. 554 Náplň práce: 12 hodin týdně přímé vyučovací činnosti českého jazyka na II. st. ZŠ, 10 hodin hudební výchovy na II. st., 7 hodin a na I. st. 2 hodiny, 1 hodina výtvarné výchovy. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, podmínkou je pedagog českého jazyka na II. stupeň ZŠ, práce na PC, flexibilita, příjemné vystupování Nabízíme: platové ohodnocení od 22.620.- do 29.500,- Kč/měs., příspěvek na stravování z FKSP a zaměstnavatele, práce v příjemném prostředí školy. Nabízená pracovní příležitost je zástup za dlouhodobou nemoc. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti Po - Pá 7,00 - 15,00: Mgr. Květuše Horáková, tel.:kontakt, kontakt, e-mail: kontakt, kontakt

Společnost

Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Muchova 554, 338 08 Zbiroh, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel základní školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé na 2. stupni základních škol

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 620 - 29 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému