Pracovník pro obsluhu a údržbu vrtných souprav

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vodní zdroje a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrtači a příbuzní pracovníci - pracovník pro obsluhu a údržbu vrtných souprav.

Požadavky na uchazeče: Minimálně vyučení v oboru technického směru, řidičský průkaz skupiny C, zdravotní způsobilost ochota pracovat v turnusech, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, manuální zručnost, samostatné a aktivní jednání Výhodou bude : svářečský či vazačský průkaz, řidičský průkaz skupiny E Náplň práce: vykonávání technologického a pracovního postupu vrtné nebo regenerační soupravy pod vedením odpovědného pracovníka, vykonávání základních úkonů při obsluze a údržbě vrtných souprav, vykonávání dalších přidělených pracovních úkonů a úkolů, výkon individuálních řemeslných prací (opravy přidělené techniky atp.) - dle platných oprávnění, řízení motorových vozidel a jejich údržba - v rozsahu dle dosaženého oprávnění, zvedání předmětů s hmotností nad 15 kg, zodpovědnost za dodržování BOZP a všech činnosti se týkajících předpisů v souvislosti s osobami zúčastněnými na pracovním procesu i z vlastní činnosti Místo výkonu práce: základním pracovištěm je naše provozovna v Tuchlovicích u Kladna, ale práce vykonáváme na celém území ČR, výjimečně v zahraničí. Nabízíme: Práci na dobu určitou - 12 měsíců s možností přechodu do trvalého pracovního poměru, Finanční ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem a pracovním výsledkům (nástupní mzda 90 Kč/hod + prémie), ubytování na podnikové ubytovně v místě pracoviště po dohodě možné, po zapracování nabízíme zvýšení a rozšíření kvalifikace a možnost dalšího profesního růstu

Společnost

Vodní zdroje a.s.

Lokalita pracoviště

Dřevěnkov 575, 273 02 Tuchlovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vodní zdroje a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vodní zdroje a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému